Anasayfa / Elektrik Faturası Ödeme / İstanbul Elektrik Faturası Ödeme Yolları

İstanbul Elektrik Faturası Ödeme Yolları

İstanbul’da ikametgah eden ziyaretçilerimize müjde! Artık elektrik faturalarınızı bir çok yöntem ile ödeme imkanınız var Uzun bir süredir bu sistemin aktif olması düşünülüyordu artık diğer servislerinde fatura ödeme sistemini geliştirmesiyle beraber TEDAŞ’da artık kullanıcılarına faturalarını internet aracılığı ile kredi kartı sayesinde hemen ödeme imkanı sunacak. İnternet sitemizde bulunan elektrik faturası ödeme yazısına tıklayarak sizler de faturalarınızı elektrik faturası ödeme yöntemleri adı altında yeni yöntemleri öğreneceksiniz ve uygulayabileceksiniz. Ödeme işleminiz bittikten sonra faturanızın ödendiğine dair bilgi mesajı alacaksınız. Faturanızı ödemek yerine sadece elektrik fatura sorgulama seçeneğini de kullanarak faturanızın şuan ki tutarını ne kadar harcama yaptığınızı ve nasıl yapılandıracağınız konusunda tüm bilgiler de mevcuttur.

 

İnternet sitemiz de yer alan elektrik fatura ödeme yazısı üzerinden bu konu da merak ettiğiniz her şeye ulaşabilirsiniz. İstanbul’da yaşayan herkes artık o sıkıcı trafikten kurtulup her ay sonu geldiğinde iş yerinden çıkarken faturalarının ödenmesini bekleyerek akşam olduğunda canı sıkılmayacak. İnternet üzerinden online işlemler ile artık sadece elektrik fatura ödeme işlemi ile değil tüm faturalarınızı artık internet aracılığı ile ister kredi kartı ile ya da banka kartınız ile ödeme işlemi yapabileceksiniz.

Türkiye’nin metropol şehri olan geçen İstanbul’da bu tip uygulamaların daha da artması temennisi dileğiyle siz değerli ziyaretçilerimizin fatura işlemleri konusunda elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Online Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik faturalarınızı online bir şekilde bilgisayar üzerinden ya da cep telefonunuzdan ödemek ister miydiniz? Şu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Site Sadece Bilgilendirme Amaçlı Kurulmuş Lütfen Resmi Siteler Haricinde Fatura Ödeme işlemi Gerçeleştirmeyin. Başvuru Kaynakları Başvuru Kaynakları