Anasayfa / Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödemek mi istiyorsunuz?  O zaman en doğru adrestesiniz. İnternet sitemiz üzerinden elektrik fatura ödeme işlemlerinizi en kolay ve güvenilir bir şekilde rahatlıkla yapabilirsiniz. Fatura ödeme merkezleri üzerinden yada TEDAŞ üzerinden elektrik fatura ödeme işleminizi yaparken çok büyük sorunlar yaşadığınızı düşünüyoruz. Sıra beklemek kadar sıkıcı bir şey yok. Sizde eğer internet teknolojisi sayesinde evinizden cebinizden tek bir tıkla elektrik fatura ödeme işleminizi hemen yapabilirsiniz. Sadece tek yapmanız gereken banka kartınız veya kredi kartınız ile internet sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz erişim adresleri üzerinden elektrik faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. Kredi kartınız varsa eğer güvenlik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Eğer kredi kartınız veya banka kartınız yoksa internet sitemiz üzerinden yaşadığınız şehirde size en yakın ATM noktalarına ulaşabilir yada ATM üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi bir diğer yöntem olarak ise fatura ödeme merkezleri üzerinden de yapabilirsiniz. Bunun için sizden ek ücret talep etme hakları olabiliyor. İşin en kolay tarafını seçerek kredi kartınızla yada banka kartınızla elektrik fatura ödeme işlemleriniz en kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Elektrik fatura ödeme tercihinizi internet sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz. Kredi kartınız ile işlem yaptığınız takdirde 3D güvenlik yöntemini eğer kullanıyorsanız size gelen SMS kodu ile işlemlerinizi hemen tamamlayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Site Sadece Bilgilendirme Amaçlı Kurulmuş Lütfen Resmi Siteler Haricinde Fatura Ödeme işlemi Gerçeleştirmeyin. Başvuru Kaynakları Başvuru Kaynakları