Anasayfa / CLK Akdeniz Fatura Ödeme / Bursa Uludağ Elektrik Faturası Ödeme

Bursa Uludağ Elektrik Faturası Ödeme

Bursa Uludağ elektrik ile artık elektrik faturalarınızı online işlemler ile ödeyebileceksiniz. Bursa Belediyesi’nin yaptığı yeniliklerle beraber artık Bursa halkı internet üzerinden elektrik faturalarını ister kredi kartı ile ya da banka kartları ile ödeme imkanları olabilecek. Tek yapmaları gereken Bursa Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden elektrik faturası ödeme seçeneği altında hizmet numarası yada abone numarasını girerek son faturalarını görüntülemek ve daha sonra ödenmemiş faturalarım kısmından son faturayı ödemek olacak. İşlem tamamen bu kadar basit. Ayrıca bursa elektrik faturası ödeme seçenekleri altından şuan ki faturanızın durumunu ve geçmiş dönemler de ki faturalarınızın ödenip ödenmediği konusunda PDF döküm bilgisi de alabilirsiniz.

 

Eğer faturalarınızı artık posta yolu ile değil de e-mail şeklinde almak isterseniz fatura ayarları kısmından faturalarımı mail yolu gönder seçeneğine tıklayarak sizde artık ağaçların kesilmemesi konusunda bir nebze olsun faydanız olacaktır. Faturalarınızı eğer yapılandırmak isterseniz onları da ayarlayabilirsiniz. İnternet sitemiz aracılığı ile artık elektrik fatura işlemlerinizin ödenmesi bu kadar basit hale geliyor sadece elektrik fatura ödeme işlemi değil tüm faturalarınızın ödenmesi konusunda yardımcı olacağız diğer tüm bilgileri internet sitemizden öğrenebilirsiniz. İsterseniz kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek her ay sonundan internet faturanız için ödeme kesilir. Bunun için ilk önce bankanız ile görüşme yapmak durumundasınız. Diğer tüm faturalar hakkında bilgi almak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Online Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik faturalarınızı online bir şekilde bilgisayar üzerinden ya da cep telefonunuzdan ödemek ister miydiniz? Şu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Site Sadece Bilgilendirme Amaçlı Kurulmuş Lütfen Resmi Siteler Haricinde Fatura Ödeme işlemi Gerçeleştirmeyin. Başvuru Kaynakları Başvuru Kaynakları